870 bin lira sayıp sıfır araç aldı, 2 ay sonra hatayı fark etti

11.02.2021

13 Kişi Okumuş

0 Yorum

870 bin lira sayıp sıfır araç aldı, 2 ay sonra hatayı fark etti

İş adamı Atilla Kaplan, 2020 yılının Temmuz ayında 870 bin liraya aldığı sıfır kilometre 2020 Model Volvo XC90 aracının sol arka kapısının değişik olduğunu fark etmesi üzerine markadan değişim talebi etti.

870 bin lira sayıp sıfır araç aldı, 2 ay sonra hatayı fark etti

Marka ve bayiden gelen olumsuz cevap üzerine mahkemeye başvurdu.

Satın aldıktan sonra 2020 Model Volvo XC90 model aracın sol arka kapısının farklı olduğunu gören Kaplan, bayiye giderek, başka bir sıfır kilometre araçla değiştirilmesini istedi.

Bayiden olumsuz cevap alan Atilla Kaplan, bayiye suç duyurusunda bulundu.

‘Mahkemeye başvurduk’
Bu süreçlerden sonra Mahkemeye başvurduklarını ifade eden Kaplan, “Mahkemeye başvurduk ve arabulucuyla görüştürdüler. Arabulucu da yine aynı teklifi sunup basit tekliflerde bulundu. Sanki bu olay basit bir şeymiş gibi, biz abartıyormuşuz gibi. Haberlerde gördüm Yargıtay bir vatandaşın aldığı sıfır aracın çizilmiş tekrar boyanmış ve değişim kararını gördüm. Bu haberi görünce bende sevindim inşallah bizim içinde emsal bir durum olur. Zararımızın karşılanmasını istiyoruz veya aracımızın değiştirilmesini talep ediyoruz” şeklinde konuştu. -İHA

Büyük Sivas Haber

The post 870 bin lira sayıp sıfır araç aldı, 2 ay sonra hatayı fark etti appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın