AK Parti Sivas İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi bugün yapıldı

25.01.2021

29 Kişi Okumuş

0 Yorum

AK Parti Sivas İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi bugün yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi bugün yapıldı. Tek liste halinde gerçekleşen kongrede AK Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya tekrar seçilerek güven tazeledi.

AK Parti Sivas İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi bugün yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas İl Gençlik Kolları Başkanlığı 6. olağan kongresi yapıldı. Tek liste halinde gerçekleşen kongre Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Düzenlenen kongreye Bakan İsmet Yılmaz’ın yanı sıra Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Furkan Leventoğlu, MKYK Üyeleri, Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, çevre illerden İl Gençlik Kolları Başkanları ve çok sayıda genç katıldı.

Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Divan’ın oluşturulmasının ardından protokol konuşmalarına geçildi.

Kongrede konuşan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya; “Sivas İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongremizi yapıyoruz. Bizleri onurlandıran tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

Kongre’de ayrıca daha sonra Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ve Bakan Yılmaz konuşma gerçekleştirerek, salondaki gençlerden yoğun alkış aldı.

Ayrıca kongrede önceki dönemlerde görev yapan Gençlik Kolları Başkanlarının şuan çeşitli kademelerde görevlerde olduğu vurgusu yapılarak ortak bir ağızdan AK Parti kimseyi dışarda bırakmaz denildi.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Kullanılan oyların tamamını alan Başkan Fatih Sakarya ve yönetim kurulu üyeleri seçildi.

Büyük Sivas Medya Grubu olarak tekrar güven tazeleyerek göreve seçilen Başkan Fatih Sakarya ve ekibine hayırlı olmasını dileriz.

Büyük Sivas Haber

The post AK Parti Sivas İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi bugün yapıldı appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın