Başkan Adayı Osman Nuri Kuruçay’dan T – H ve S plaka Sahiplerine Müjde

18.07.2021

9 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başkan Adayı Osman Nuri Kuruçay’dan T – H ve S plaka Sahiplerine Müjde

“Artık değişim ve hizmet zamanı” diyerek yola çıkan Sivas Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkan Adayı Osman Nuri Kuruçay S plaka H plaka ve S plaka sahiplerine kredi sözü verdi.

Başkan Adayı Osman Nuri Kuruçay’dan T – H ve S plaka Sahiplerine Müjde

Ziyarette esnaflarla tek tek ilgilenen Başkan Adayı Osman Nuri Kuruçay esnafların sorun ve taleplerini tek tek not aldı.

Kuruçay’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar, seçim süreci boyunca gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı Kuruçay’ı tebrik ederken seçimleri “şuan gördüğümüz kadarıyla en çok çalışan, esnafın derdiyle dertlenen kişi Osman Başkan… Kazanacağına inancımız tam” diyerek hak eden ve esnaf olan bir ismin yani Kuruçay’ın kazanmasını istediklerini belirtti.

Kuruçay “S plaka H plaka ve S plaka sahibi esnaflarımıza extra ipotek olmadan kredi vereceğimizi anlatıp sözünü veriyoruz. Bu zamana kadar böyle bir hizmetin olmadı” derken bu müjdeyi duyan esnaflar başkan adayı Osman Nuri Kuruçay a destek sözü verdi

Büyük Sivas Haber

The post Başkan Adayı Osman Nuri Kuruçay’dan T – H ve S plaka Sahiplerine Müjde appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın