Başkan Bulut’tan Öğretmenler Günü Mesajı

24.11.2021

14 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başkan Bulut’tan Öğretmenler Günü Mesajı

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Bulut’tan Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Bulut mesajında;

“İlk emri “oku” olan bir dinin mensupları olan bizler için, öğrenmenin ve öğretmenin önemi başkadır. Bu yüzdendir ki öğretmenlik bizim için yüksek seviyede sorumluluk gerektiren sevgi ve fedakarlık üzerine kurulu kutsal bir meslektir ve bu mesleği vatanı için milleti için en iyi şekilde icra edenlerde bizim kutsalımızdır.

Bölücü terör örgütü tarafından çok defa bizim kutsallarımıza zarar verilmiş hatta canlarımıza kıyılmıştır. Bu günde görevi başında şehit edilen Aybüke öğretmen Neşe öğretmen ve Necmettin öğretmeni ve daha yazamadığım görevi başında bölücü terör örgütü PKK tarafından şehit edilen öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyor öğretmenler günlerini kutluyorum.  İşte öğretmenlik öyle bir meslektir ki yarınlar için, geleceklerimizin umudu olan gençlerimiz için serdengeçmişlerdir.

Devleti için milleti için büyük fedakarlıklar göstermişlerdir. Öğretmenlik öyle önemli bir meslektir ki geçmişle geleceğimiz arasında köprü görevi görmektedir. Böylesine önemli bir mesleği icra eden bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar iş hayatlarında başarılar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Büyük Sivas Haber

The post Başkan Bulut’tan Öğretmenler Günü Mesajı appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın