Başkan Can Töre’de Eşini Sınavsız Memur Yapan Ahmet Kuzu’yu Topa Tuttu

19.07.2021

14 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başkan Can Töre’de Eşini Sınavsız Memur Yapan Ahmet Kuzu’yu Topa Tuttu

Gelecek Partisi Sivas İl Başkanı Can Töre Özbelsan Genel Müdürü Ahmet Kuzu’nun eşini sınavsız olarak açıktan atama ile memur yapmasını eleştirerek “gençlerimizin o görevleri hak eden insanlarımızın hakları yeniyor” dedi.

Başkan Can Töre’de Eşini Sınavsız Memur Yapan Ahmet Kuzu’yu Topa Tuttu

Töre açıklamasında şu ifadelere yer verdi
“Öncelikle tüm islam aleminin kurban bayramını kutlar ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederim.

Sadece bir bayram mesajı yazmayı isterdim bu konuyu bu mübarek günde konuşmak istemezdim ama sayın Kepenek’in eleştirileriyle başlayan il başkanlarının eleştirilerine bende katılmak zorunda kalıyorum.

Öncelikle partimiz genel merkezinde görevini devam ettiren Sayın Yurdal Epsileli Ahmet Kuzu ile ilgili gerekli eleştirileri yapmıştı onun açıklamaları sonrası il başkanlığı olarak ekstra bir açıklama yapmayı düşünmedik.

Çünkü eğer eleştiri yapan arkadaşlar okuyabiliyorlar ise orada gerekli her şey ve yapılması gereken her şey yazıyordu.

Programlarında bu açıklamaları okumaları yeterli olacaktır.

Ama biz şunu iyi biliyoruz ki Ahmet Kuzu milletin hakkını yiyor ve gençliğe kötü örnek oluyor o koltuklar milletin makamıdır milleti temsil etmeyenler oturmamalı.

Bu konuyu unutacağımızı sananlar yanılıyor AKP’li Sivas Belediye Meclis Üyesi Ahmet Kuzu’nun eşi, komşu il Tokat’ta, “Valilik Kalem Müdürü” olarak sınavsız işe alındı.

Bir süre sonra da eş durumundan tayinini isteyip Sivas’a geri döndü.

Valilik ve belediyeler, iktidara yakın kişiler için sınavsız geçiş basamağı olmaya devam ediyor gençlerimizin o görevleri hak eden insanlarımızın hakları yeniyor.” Dedi.

Büyük sivas Haber

The post Başkan Can Töre’de Eşini Sınavsız Memur Yapan Ahmet Kuzu’yu Topa Tuttu appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın