Başkan Epsileli’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

09.01.2022

7 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başkan Epsileli’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Gelecek Partisi Sivas İl Başkanı Yurdal Epsileli, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü dolayısıyla yazılı bir mesaj paylaşarak, Basın camiasında görev alan emektar basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Başkan Epsileli’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Epsileli, “Gazeteciler toplumu bir taraftan gelişen olaylar karşısında, doğru ve eksiksiz bir şekilde aydınlatırken, diğer taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli kamu görevini icra etmektedir. Basın ne kadar gelişmişse, demokraside o kadar gelişmiştir. Dünya’da ve ülkemizde gazetecilik çağın gereksinimleri içerisinde son yıllarda yön değiştirmiş olup, özellikle kağıt grubuna gelen zamlar ile artık yazılı medyanın yerini iyiden iyiye internetin hayatın vazgeçilmezi haline gelmesi ile birlikte gazeteciliğin üretim ve yayın şekli de değişmiştir.

Günümüzde artık internet gazeteciliği ve yayıncılığı çok yaygın hale gelmiştir. Emeğini esirgemeden toplumu haberdar etmek için gece gündüz demeden çalışan ve üreten İlimiz ve ülkemiz genelinde büyük özveriyle, görevlerini yapan gazetecilerimizin, bu anlamlı günlerinin 61. yıl dönümünü en içten duygularla kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi sunuyorum. Ayrıca şehrimizde geçmişte ve yakın zamanda ebediyete irtihal etmiş olan Adem Yavuz, İsmail Güneş, Hakan Tipiler, Hidayet Çolakoğlu, Nazım Düz, Fikret Ünsal ve Yusuf Doğan’a Allah’tan rahmet diliyor, kabirleri nur, mekânları cennet olsun.” ifadelerine yer verdi.

Büyük Sivas Haber

The post Başkan Epsileli’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın