Başkan Hakan Demirgil ben varım dedi! Mesut Dursun bekleniyor

30.01.2021

25 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başkan Hakan Demirgil ben varım dedi! Mesut Dursun bekleniyor

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına adaylıklarını açıklayan Hakan Demirgil ve Mesut Dursun’u Büyük Sivas ekranlarında “düello” ya davet etmiştik. Yaptığımız çağrıya Demirgil’den “ben varım” cevabı geldi.

Başkan Hakan Demirgil ben varım dedi! Mesut Dursun bekleniyor

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı adaylarından Hakan Demirgil bir taraftan, Mesut Dursun ise diğer taraftan çalışmalarını devam ettiriyor.

Ara ara ufak ufak birbirlerine de mesaj gönderen adaylar şehirde adeta sanki Milletvekilliği veya Belediye Başkanlığı seçimleri olacakmış gibi bir hava estiriyor.

Esnafın seçeceği isim için daha rahat karar verebilmesi adına Demirgil ve Dursun’un aday oldukları koltuğa neleri katabileceklerini anlatması, projelerini açıklaması ve bu sayede kozlarını paylaşmasının doğru olacağını ifade etmiş ve geçtiğimiz hafta adaylara bir çağrıda bulunmuştuk.

Çağrımıza Başkan Demirgil ve ekibinden biz varız cevabı gelirken Mesut Dursun ve ekibinden ise çağrımıza cevap bekleniyor.

Büyük Sivas Haber

The post Başkan Hakan Demirgil ben varım dedi! Mesut Dursun bekleniyor appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın