Belediyeci abiler Altınkale sonrası buraya daha çok dikkat etmelisiniz

08.02.2021

21 Kişi Okumuş

0 Yorum

Belediyeci abiler Altınkale sonrası buraya daha çok dikkat etmelisiniz

Geçtiğimiz aylarda açılışı yapılan Altınkale ile eskisine göre artık daha dikkatli olunması gereken ve yapılan bu proje ile artık Sivas’ın dışarıya açılan yüzü haline gelen  Sıcak Çermik’te banyoların durumu içler acısı…

Belediyeci abiler Altınkale sonrası buraya daha çok dikkat etmelisiniz

Vatandaş whatsapp hattımız 05558981558’e gönderdiği mesajında şu ifadelere yer veriyor.

“Şuan Sivas sıcak termik F banyolarına geldim. Saat 15:00 aldım. Banyoda hiçbir hijyen kuralları uygulanmıyor. Bizden öncekiler çıkar çıkmaz bizi alacaklar. Çalışanlar ilgisiz. Bir temizlik yapan var oda girip 1 dakikada suyu paspas yapıp çıktı. Böyle rezillik görmedim. Bilet alanlara HES kodu istenmiyor.

Sarı kıyafetli arkadaş görevli. Maske filan kimsenin umurunda değil. Şifa değil pislik yuvası. Görevli hamamcı tellagı gibi konuşuyor. Eşim ve çocuklarım la geldik rezil olduk” dedi.

Dışarıdan ilimize gelen Sivaslıların aklında memleketimizin daha güzel şekilde kalması için çalışanların daha dikkatli olması, yetkililerinde bu yönde tedbir alması bekleniyor.

Ayrıca görevliler tarafından temizlenen banyolarda zaman geçiren kişilerin ise kendi sefası kadar halkında sefasını düşünmesinin de daha doğru olacağı ifade ediliyor.

Büyük Sivas Haber

The post Belediyeci abiler Altınkale sonrası buraya daha çok dikkat etmelisiniz appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın