Belediyenin Görünmez Kahramanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz

15.06.2021

24 Kişi Okumuş

0 Yorum

Belediyenin Görünmez Kahramanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz

Sivas Belediyesi’nde personellere, destek hizmetlerine ve belediyeye olan bütün alım satımlara bakan görünmez kahraman Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz, Sivas Belediyesi’nin seçimlerin ardından adeta geçen kısa sürede arkasını toparladı.

Belediyenin Görünmez Kahramanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz

Başkan Bilgin’in güvenerek Belediyeye transfer ettiği isim olan Başkan Necmettin Yılmaz göreve gelir gelmez kullanılan tüm araçlardaki israfı engelledi.

Belediye de bütün birimlerde nöbetçi araç uygulamasını başlatan isim olan Yılmaz bu sayede hem araçların yıpranmasının önüne geçti hem de yakıtta üst düzeyde tasarruf sağladı.

Ayrıca araçlardaki aktif olmayan GPRS sistemini kullanılır hale getirerek Belediyenin yüzlerce aracının anlık olarak takip edilmesini sağladı.

Sivas Belediyesi geçtiğimiz dönemdeki idareciler ile ödemeler hususunda 9 ay geriden gelirken yeni dönemde bu durum da ortadan kaldırılarak alacaklıların faturasını ulaştırır ulaştırmaz ödenecek hale getirildi. Yeni yönetimin en fazla takdir edilen konuları arasında da bu geliyor.

Sivas Belediyesi Türkiye’deki diğer tüm belediyelere nispet yaparcasına tek kuruş borcu olmayan belediye olarak dikkat çekiyor. Bu başarının ardında ki kahramanlar arasında ise Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz gösterilirken bu başarısının ise disiplinli ve gayretli çalışmalarına borçlu olduğu biliniyor.

Büyük Sivas Haber 

The post Belediyenin Görünmez Kahramanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın