Beyaz Saray’dan Erdoğan-Biden görüşmesine ilişkin açıklama

03.06.2021

9 Kişi Okumuş

0 Yorum

Beyaz Saray’dan Erdoğan-Biden görüşmesine ilişkin açıklama

Son dakika haberine göre, Beyaz Saray, ABD Başkanı Joe Biden ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşeceği tarihi 14 Haziran olarak açıkladı.

Beyaz Saray’dan Erdoğan-Biden görüşmesine ilişkin açıklama

Reuters haber ajansının aktardığına göre Beyaz Saray, ABD Başkanı Joe Biden ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın NATO Zirvesi’nde görüşeceği tarihi 14 Haziran olarak açıkladı. Daha önce 14 Haziran’da NATO Zirvesi’ne katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden’ın, Brüksel’de ikili görüşme yapacağı bildirilmişti.

Beyaz Saray, Biden’ın görüşme takvimini açıklayarak 14 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşeceğini bildirdi. Beyaz Saray’dan yapılan açıklamaya göre, Biden ile Erdoğan arasındaki görüşmede tüm ikili ilişkilere dair konuların yanı sıra bölgesel konular da ele alınacak.

Öte yandan Biden, Avrupa ziyaretleri kapsamında 10 Haziran’da İngiltere Başbakanı Johnson ile 13 Haziran’da ise İngiltere Kraliçesi Elizabeth ile görüşecek.-milliyet

Büyük sivas Haber

The post Beyaz Saray’dan Erdoğan-Biden görüşmesine ilişkin açıklama appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Aşkcennetim.Com Sohbet
#Sohbet Girişi TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın