CHP’nin Berat Albayrak’ı Hedef Alan Sözlerini Kınıyoruz

21.02.2021

13 Kişi Okumuş

0 Yorum

CHP’nin Berat Albayrak’ı Hedef Alan Sözlerini Kınıyoruz

AK Parti MKYK ve MYK Üyesi-Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “CHP’nin Albayrak’ı hedef alan kirli dili, bir iftira furyası ile birlikte linç kampanyasıdır. CHP’nin bu çirkin dilini kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

CHP’nin Berat Albayrak’ı Hedef Alan Sözlerini Kınıyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP’nin Berat Albayrak‘a yönelik sözlerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “CHP’nin Sn Albayrak’ı hedef alan kirli dili, bir iftira furyası ile birlikte linç kampanyasıdır. CHP’nin bu çirkin dilini kınıyoruz, Türk siyasetine yakışmadığını ve iftira kampanyası olduğunu bir kez daha vurguluyoruz.”

“CHP adına konuşanları her gün farklı bir yalan ve iftira kampanyası ile gündeme gelmek yerine, ana muhalefet sorumluluğu ve ağırlığına yakışacak ‘temiz siyaset’e davet ediyoruz. Aksi halde kendi kendilerine iftira siyasetini yakıştırmaya devam edeceklerdir” ifadelerine yer verdi.

Büyük Sivas Haber

The post CHP’nin Berat Albayrak’ı Hedef Alan Sözlerini Kınıyoruz appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın