Demirgil; Sırtımızı statükoya değil, esnafımıza verdik

08.02.2021

13 Kişi Okumuş

0 Yorum

Demirgil; Sırtımızı statükoya değil, esnafımıza verdik

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, öteden beri sürüp gelen mevcut durumun devam ettirilmek istendiğini belirterek, “Esnafımızın, sanatkârımızın hayrına geliştirdiğimiz projelerde statükonun adayını karşımızda buluyoruz.

Demirgil; Sırtımızı statükoya değil, esnafımıza verdik

Yapacağımız işlere, projelere hayalleri bile yetişemiyor onun için ‘Yapamaz’ diyorlar. Ancak biz sırtımızı statükoya değil esnaf ve sanatkârımıza verdik, hep birlikte başaracağız” dedi.

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin genç ve dinamik Başkan Adayı Hakan Demirgil ve kendisine destek veren Oda Başkanları, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Başkan Adayı Demirgil ve beraberindeki oda başkanları, Terziler çarşısı, Kunduracılar çarşısı, Subaşı Hanı,  Perakende sebze ve meyve hali ile çevre esnaflarını ziyaret etti.

Esnafların büyük bir ilgi ve alaka ile karşıladığı Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, öteden beri sürüp gelen mevcut durumun devam ettirilmek istendiğini belirterek, “Esnafımızın, sanatkârımızın hayrına geliştirdiğimiz projelerde statükonun adayını karşımızda buluyoruz.

Yapacağımız işlere, projelere hayalleri bile yetişemiyor onun için ‘Yapamaz’ diyorlar. Ancak biz sırtımızı statükoya değil esnaf ve sanatkârımıza verdik, hep birlikte başaracağız” diyerek esnaflardan destek ve dua istedi.

Esnaflar ise Başkan Adayı Demirgil ve ekibine verecekleri desteğin kendilerine hizmet olarak döneceğini bildiklerini belirterek, başarılar dilediler.

Büyük Sivas Haber

The post Demirgil; Sırtımızı statükoya değil, esnafımıza verdik appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın