Esnafın derdini esnaf olan başkan bilir ve çözer

29.01.2021

27 Kişi Okumuş

0 Yorum

Esnafın derdini esnaf olan başkan bilir ve çözer

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil; esnaf olup esnafın derdini, sıkıntısını bilmeyenlerin, sorunları çözecek projeler üretemediğini ve üretemeyeceğini belirterek, “Ortaya koyduğumuz projeler bazı kişiler tarafından ‘yapılamaz, imkânsız olarak’ nitelendiriliyor.

Esnafın derdini esnaf olan başkan bilir ve çözer

Oysa bizim bütün projelerimiz esnafın, sanatkârın sorunlarını çözecek, dertlerini en aza indirecek projeler. Bizim bu projelerimiz Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin ana sözleşmesinde yer alan maddelere göre yapılabilir. Bunu da İnşallah göreve geldiğimiz zaman herkes görecek” dedi.

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil, kısa sürece kongrelerini gerçekleştirerek yeniden göreve gelen AK Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan adayı Demirgil, Nisan ayında gerçekleşmesi beklenen Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlık seçimlerinde İl Başkanı Aksu ve Gençlik Kolları Başkanı Sakarya’dan destek isteyerek, gerçekleştirmek istedikleri bazı projeler hakkında bilgiler verdi.

Başkan adayı Demirgil, bin esnaf çocuğunun istihdam edileceği araç alt takım malzemeleri fabrikası, bin ile bin 500 konutluk Ahi Konutları Projesi, kısa adı SEV olan Sivas Esnaf Vakfı projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Adayı Hakan Demirgil; esnaf olup esnafın derdini, sıkıntısını bilmeyenlerin, sorunları çözecek projeler üretemediğini ve üretemeyeceğini belirterek, “Ortaya koyduğumu projeler bazı kişiler tarafından ‘yapılamaz, imkânsız olarak’ nitelendiriliyor.

Oysa bizim bütün projelerimiz esnafın, sanatkârın sorunlarını çözecek, dertlerini en aza indirecek projeler. Bizim bu projelerimiz Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin ana sözleşmesinde yer alan maddelere göre yapılabilir. Bunu da İnşallah görece geldiğimiz zaman herkes görecek” diye konuştu.

HEDEF VE PROJE ORTAYA KOYMADAN HİZMET OLMAZ

AK Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ise Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil ve ekibine gerçekleştirilecek olan seçimde başarılar dileyerek, hedef ve proje ortaya koymadan hizmet olmayacağını kaydetti.

Sakarya, kendisinin de esnaf olması nedeni ile Başkan adayı Demirgil ve ekibinde yer alanları uzun süredir tanıdığını belirterek, “Size ve ekibinizde bakınca ne kadar tecrübeli ve rüştünü ispat etmiş kişiler görüyorum. Sizin ve ekibinizi ortaya koyduğu projeleri bir bir hayata geçireceğinizden zerrece şüphem yok, her zaman yanınızda olup destek vereceğiz. Bence her insan gönlündekini dile getirmeli. Bu nedenle ben de inandığım şeyleri dile getirdim” dedi.

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil ve beraberindeki oda başkanları, desteği için AK Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya’ya teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.

DEMİRGİL ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil ve beraberinde ki oda başkanları daha sonra bazı fırın, lokanta, kırtasiye, gümüşçü ve taksi duraklarını ziyaret etti. Esnaf ve sanatkârların yoğun ilgisi ile karşılaşan ve sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Demirgil, talepleri not alarak gerçekleştirilecek olan seçimde destek istedi.

Büyük Sivas Haber

The post Esnafın derdini esnaf olan başkan bilir ve çözer appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın