Hamidiye Kültür Bahçesi Yıldız Tanyeri Cami ‘nde ilk cuma namazı kılındı

10.09.2021

14 Kişi Okumuş

0 Yorum

Hamidiye Kültür Bahçesi Yıldız Tanyeri Cami ‘nde ilk cuma namazı kılındı

Bölgeye değer katan Hamidiye Kültür Bahçesi’nde İlk Cuma namazı kılındı. Sivas Valisi Salih Ayhan tarafından ilimiz Sivas’a kazandırılan altın değerindeki projelerden bir tanesi olan Hamidiye Kültür Bahçesi içerisine bir tane de Camii inşaa edildi.

Hamidiye Kültür Bahçesi Yıldız Tanyeri Cami ‘nde ilk cuma namazı kılındı

Hayırseverler tarafından Hamidiye Kültür Bahçesi’ne kazandırılan Yıldız Tanyeri Cami’nde ilk cuma namazı; Vali Salih Ayhan, AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, il protokolü ve çalışanların katılımıyla kılındı.

Cuma namazı sonrası Vali Salih Ayhan camiinin yapımında emeği ve katkısı geçenlere saygıyla bizzat teşekkür ederken sosyal medya hesabından ise “Denildimi bir yerin adına Türk beldesi, gözüm Albayrak arar, kulağım ezan sesi.” Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in de dediği üzere aylardır özenerek, ilmek ilmek ördüğümüz kültür beldemize ezan sesi kazandıranlara minnettarız. Emek veren, katkı sağlayan herkese teşekkürler.” paylaşımını yaparak hayırseverlere tekrar teşekkür etti.

Büyük Sivas Haber

The post Hamidiye Kültür Bahçesi Yıldız Tanyeri Cami ‘nde ilk cuma namazı kılındı appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın