Hüseyin Düzgün Kurban Bayramı öncesinde vatandaşları uyardı

18.07.2021

9 Kişi Okumuş

0 Yorum

Hüseyin Düzgün Kurban Bayramı öncesinde vatandaşları uyardı

Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkan Vekili Hüseyin Düzgün yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşları uyardı.

Hüseyin Düzgün Kurban Bayramı öncesinde vatandaşları uyardı

Düzgün şu ifadelere yer verdi.

“Değerli hemşerilerimiz öncelikle kurban bayramınızı kutlar daha nice bayramlara ulaşmamız dileğiyle. Her kurban bayramın da kasap esnaflarımızın yaşamamış olduğu sorunların başında kasap olmadığı halde kurban bayramlarını kendilerine fırsat bilerek kaldırımlarda, bakkallarda, fırınlarda, marangoz, lokantalarda, tütün bayilerinde , 1 veya 2 günlük boş dükkan kiralayarak vergisiz ruhsatsız ve sağlıksız yerlerde et çekimi yapıyorlar bu da her dönem olduğu gibi kasap esnafımızı mağdur ediyorlar zaten pandemi dolayısıyla birçok esnafımız da mağduriyet yaşamıştır.

Bu bağlamda denetleme kurumlarının bu gibi yerlerin bu dönemlerde bu şekilde kasap esnaflarımızın mağdur olmamaları için biraz daha mücadele etmeleri gerekmektedir.

Vatandaşlarımızın bu gibi yerlere ucuz deyip et çektirmeleri ileri dönemlerde saflık sorunlarıyla karşı karşıya kalma durumları olmaması için lütfen kasap esnaflarımızı tercih etmelerini önemle rica ediyorum.

Tekrardan tüm İslam aleminin mübarek kurban bayramını kutlarım”

Büyük Sivas Haber

The post Hüseyin Düzgün Kurban Bayramı öncesinde vatandaşları uyardı appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın