Rıza Çalımbay: Taraftarımızla Çok Güzel Başarılar Yakalayacağız

11.10.2021

17 Kişi Okumuş

0 Yorum

Rıza Çalımbay: Taraftarımızla Çok Güzel Başarılar Yakalayacağız

Rıza Çalımbay, “Maçlarımıza az sayıda taraftarımızın gelmesi bizim için dezavantaj oluyor. Fraport TAV Antalyaspor maçıyla birlikte taraftarımızı kazanmamız gerekiyor. Onlarla beraber çok güzel başarılar yakalayacağız.” dedi.

Rıza Çalımbay: Taraftarımızla Çok Güzel Başarılar Yakalayacağız

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, resmi internet sitemize açıklamada bulundu. Süper Lig’de Fraport TAV Antalyaspor ve Adana Demirspor maçlarını üst üste sahamızda oynayacağımızı söyleyen Çalımbay, “İki maçı da iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor. Bundan sonra telafisi olmayan maçlar oynuyoruz. Hepimiz bunun farkındayız. İyi bir hava yakaladık. Bunu devam ettirmemiz gerekiyor.” diye konuştu.

Maçı Kazanmak İçin Ne Gerekiyorsa Yapacağız
Sahamızda oynadığımız maçlarda taraftarımıza çok ihtiyaç duyduğumuzu söyleyen Çalımbay, “Az sayıda taraftarımızın gelmesi bizim için dezavantaj oluyor. Fraport TAV Antalyaspor maçıyla birlikte taraftarımızı kazanmamız gerekiyor. Onlarla beraber çok güzel başarılar yakalayacağız. Fraport TAV Antalyaspor’da bir antrenör değişikliği oldu. Onlar da maça daha değişik çıkabilirler. Bizim çok tedbirli olmamız gerekiyor. Bütün tedbirlerimizi alacağız. Kazanmaktan da başka bir şey düşünmüyoruz. Tek hedefimiz bu. Çok çalışmamız gerekiyor. Hepsini yapacağız. Takımıma güveniyorum. Milli takımlarından gelen arkadaşlarımız da sakat dönmezlerse tam takım halinde maçımıza çıkacağız. Maçı kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız.” ifadelerini kullandı.

A Milli Takımımız Bu Maçları Kazanabilecek Güçte
A Millî Takımımızın, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde ki performansını da değerlendiren Çalımbay, “Norveç maçı çok önemliydi. Bu maçı kazanmamız gerekiyordu ama daha hiçbir şey bitmedi. Karşımızda güçlü bir takım vardı. Bir avantajımız vardı eksik oyuncularla gelmişlerdi. Bizim için iyi bir şanstı. Değerlendirebilseydik çok iyi olacaktı. Kalan maçlarımızı kazanmamız gerekiyor. A milli takımımız bu maçları kazanabilecek güçte. Çok kaliteli oyunculara sahibiz. Bu maçlardan iyi bir şekilde çıkmamak için hiçbir neden yok.” şeklinde konuştu.

Büyük Sivas Haber

The post Rıza Çalımbay: Taraftarımızla Çok Güzel Başarılar Yakalayacağız appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın