Rüzgar Esti Hamile Kaldı, Dünya Bu Haberi Konuşuyor

19.02.2021

13 Kişi Okumuş

0 Yorum

Rüzgar Esti Hamile Kaldı, Dünya Bu Haberi Konuşuyor

Bütün dünyada geniş yankı uyandıran haber Endonezya’dan geldi. “ Rüzgar esti, hamile kaldım” diyen kadın şaşkınlığa neden oldu.

Rüzgar Esti Hamile Kaldı, Dünya Bu Haberi Konuşuyor

Endonezya polisinin soruşturma başlattığı iddia dünya gündeminde bomba etkisi yarattı. Edinilen bilgilere göre rüzgara maruz kalan genç bir kadın hamile kaldı ve bir saat sonra 3 kilogramlık bir kız bebek dünyaya getirdi.

Endonezya’nın Batı Java eyaletinde yaşayan 25 yaşında Siti Zainah olay yaşandığında oturma odasında olduğunu ifade etti. Zainah : “Yere eğildiğim sırada aniden bir rüzgar esti. Rüzgarı cinsel organımda hissettim” diyen genç kadın bu olayın üzerinden 15 dakika geçtikten sonra karnında bir ağrı hissettiğini ve karnının giderek büyüdüğünü belirtti.
Genç kadının hamile kalma yöntemi kulaktan kulağa yayılarak insanların dikkatini çekmeye başladı. Yerel yöneticiler tarafından da olayın duyulmasının ardından yöneticiler genç kadını evinde ziyaret ettiler.

Yaklaşık üç kilogramlık bir kız bebek dünyaya getiren anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Genç kadının bir çocuğu olduğu ancak eşinden 4 ay önce ayrıldığı da edinilen diğer bilgiler arasında.

Polis iddiayla ilgili soruşturma başlattı.

Büyük Sivas Haber

The post Rüzgar Esti Hamile Kaldı, Dünya Bu Haberi Konuşuyor appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın