SEMDER Başkanı Çayır, Ankara’da Sivas’ı temsil edecek

18.06.2021

25 Kişi Okumuş

0 Yorum

SEMDER Başkanı Çayır, Ankara’da Sivas’ı temsil edecek

Sivas’ın başarılı sivil toplum kuruluşu başkanları arasında gösterilen Sivas Emlak Müşavirleri ve Danışmanları Derneği (SEMDER) Başkanı Kerim Çayır,Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Yeni görevinin emlak camiasına hayırlı olmasını temenni eden Çayır, “Yönetim kurulu üyeliği görevi sorumluluğumuzu daha da artırdı. Bunun bilincinde olarak çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

SEMDER Başkanı Çayır, Ankara’da Sivas’ı temsil edecek

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) 6. Olağan Genel Kurulugerçekleştirildi. Mevcut Başkan Hacı Ali Taylan’ın güven tazelediği genel kurulda Sivas Emlak Müşavirleri ve Danışmanları Derneği (SEMDER) Başkanı Kerim Çayır da TEMFED yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Federasyondaki yönetim kurulu üyeliği görevinin ardından açıklamalarda bulunan Çayır; Sivas’ta sektör temsilcilerinin sorunlarının yetkili mercilere iletilmesi ve yeni gelişmelerin üyelere duyurulması noktasında var gücü ile çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

SEMDER Başkanı Çayır, “TEMFED’in 6. Olağan Genel Kurulu’nu pandemi kurallarına riayet ederek yoğun katılımla gerçekleştirdik. Genel kurulda mevcut Başkanımız Hacı Ali Taylan güven tazeledi. Yeni yönetimde şahsıma da Başkanımız Hacı Ali Taylan’ın tensipleri ile yönetim kurulu asıl üyeliği görevi verildi. Kendilerine,tüm oda ve dernek başkanlarımıza üyelerimiz ve şahsım adına teşekkürederim. Sektör temsilcilerimizin sorunlarının ilgili makamlara iletilmesi ve yeni düzenlemeler hakkında üyelerimizin bilgilendirilmesi hususunda çalışmaya devam edeceğim. Yönetim kurulu üyeliği görevi sorumluluğumuzu daha da artırdı. Bunun bilincinde olarak çalışmaya devam edeceğiz. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Büyük Sivas Haber

The post SEMDER Başkanı Çayır, Ankara’da Sivas’ı temsil edecek appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın