Sivas 2. Büyük Din Görevlileri Buluşması Gerçekleştirildi

22.11.2021

13 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sivas 2. Büyük Din Görevlileri Buluşması Gerçekleştirildi

Mil-Diyanet-Sen Sivas Şubemizin tertip ettiği “2. Büyük Din Görevlileri Buluşması” programı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Sivas 2. Büyük Din Görevlileri Buluşması Gerçekleştirildi

Genel Başkan Celaleddin Gül ve Sivas e. İl Müftüsü Yusuf Akkuş’un da katılarak selamlama konuşması yaptığı programa din görevlileri büyük ilgi gösterdi.

Buluşmaya Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Tahiroğlu, Ahmet Turan Görgün, İl Başkanı İsa Kukuş, ilçe başkanları ve din görevlileri de katıldı.

“YETKİYİ DEVRALIYORUZ”

Mil Diyanet Sen Temsilcisi İsa Kukuş‘un yaptığı açıklamada “Diyanet Sen her geçen gün eriyor ve kan kaybediyor. Barajın gövdesi patladı patlayacak. Sendikamızı kastederek ‘2500 kişiyle yetkiyi alacaklarmış! alın da görelim’ şeklindeki pervasızlıklar ve güç zehirlenmesi şımarıklığı personelimizi ciddi anlamda rahatsız etmeye başladı.

Zannediyorlar ki diyanet camiası kendilerine mahkum. Yok öyle. Artık alternatif var. Diyanet personeli, Diyanet Sen’e verdiği 23 yıllık desteği ve krediyi artık geri çekiyor. Çünkü artık su göründü ve teyemmüm bozuldu.

Yetkiyi Devralıyoruz…” ifadelerine yer verildi.

 

Büyük Sivas Haber

The post Sivas 2. Büyük Din Görevlileri Buluşması Gerçekleştirildi appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın