Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Açılacak mı?

02.02.2021

26 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Açılacak mı?

Sivas‘ta okuyan öğrencilerin merak ettiği o soruya ilişkin bir gelişme yaşandı. Yüksek Öğretim Kurulu’ndan (YÖK) üniversitelerin yüz yüze eğitime başlayıp başlamayacağına ilişkin önemli bir adım geldi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Açılacak mı?

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi‘nde yüz yüze eğitime ne zaman geçileceği merak konusu olurken YÖK tarafından Sağlık Bakanlığına yazı gönderilerek, üniversitelerde 2020-2021 bahar döneminde yüz yüze öğretime geçilmesine ilişkin görüşlerinin bildirilmesini istedi.

YÖK tarafından iletilen yazıda, koronavirüs küresel salgını ile mücadele kapsamında başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere Sağlık Bakanlığı ve ilgili kamu kurum ve kuruluşlarınca alınması gereken tedbirlere ilişkin çeşitli düzenlemeler yapılarak uygulamaya konulduğu belirtildi.

Sağlık Bakanlığı üniversitelerin yüz yüze eğitime başlayıp başlamadığını Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda karar vereceği biliniyor.

Büyük Sivas Haber

The post Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Açılacak mı? appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın