Sivas Milletvekili Semiha Ekinci Başkan Bilgin’i Erdoğan ile Görüştürdü

01.12.2021

27 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sivas Milletvekili Semiha Ekinci Başkan Bilgin’i Erdoğan ile Görüştürdü

Sivas’taki önlenemeyen su kesintileri sonrası acil bir şekilde Ankara’nın yolunu tutan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ilk olarak Milletvekilleri Mehmet Habib Soluk ve Semiha Ekinci ile birlikte DSİ Genel Müdür Vekili Kaya Yıldız‘ı ziyaret etti.

Sivas Milletvekili Semiha Ekinci Başkan Bilgin’i Erdoğan ile Görüştürdü

Heyet bu yılın Ocak ayında Sivaslılara müjdesi verilen Pusat Özen barajından 4 Eylül barajına çekilecek olan içme suyu isale hattı projesini görüştü.

Ziyaret sonrası Başkan Bilgin sosyal medya hesabından proje ile ilgili “inşallah kısa sürede yapımına başlayacağız.” dedi.

Dün gerçekleştirilen ziyaret sonrası bugün de Sivas Milletvekili Semiha Ekinci Başkan Bilgin’i Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştürdü.

Görüşme esnasında Sivaslıların selamı Erdoğan’a iletilirken, Sivas’ta son günlerde sık sık kesilen sular nedeniyle Erdoğan’a bu yıl Ocak ayında verilen dosyada yazanların hızlandırılması talep edildi.

23 OCAK 2021 TARİHLİ TRT HABER YAYINI

 

Büyük Sivas Haber

The post Sivas Milletvekili Semiha Ekinci Başkan Bilgin’i Erdoğan ile Görüştürdü appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın