Sivaslı Anne Kızını Bulabilmek İçin Müge Anlı’ya Konuk Odu 

22.04.2021

24 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sivaslı Anne Kızını Bulabilmek İçin Müge Anlı’ya Konuk Odu 

ATV’nin rakipsiz programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te her gün birbirinden ilginç yaşanmışlıklar gün yüzüne çıkmaya, cevapsız sorulara yanıt aranmaya devam ediyor.

-fatmanur akkişi

Sivaslı Anne Kızını Bulabilmek İçin Müge Anlı’ya Konuk Odu

22 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan programda 2020 Mart ayında İstanbul Okmeydanı’nda kaybolan 42 yaşında evli iki çocuk annesi Havva Akpınar’ın ailesi konuk oldu.

Engelli maaşı alan kayıp Akpınar’ın annesi Lütfiye Hanımın iddiasına göre kızının engelli maaşını harcayabilmek için kızını birinin zorla alıkoyduğu yönünde…

İLK DEĞİL

Annenin iddiasına göre kızı evli olmasına rağmen bir kez daha evden ayrılmıştı.

Havva Akpınar’ın ve eşinin akli dengesinin de çok yerinde olmadığı annesi tarafından ifade edilen konulardan.

Kızı gibi kocasınında akli dengesinin yerinde olmadığını söyleyen anne, kızının aynı zamanda daha önce kadın sığınma evine gittiğini torunlarının ise devlet koruması altına alındığını söyledi.

DİŞLERİMİ YAPTIRDIM 

Kızı birkaç ay kadın sığınma evinde kaldıktan sonra yaşlı bir vatandaşın bakımında yardımcı olan Havva Akpınar bunu karşılığında ise dişlerini yaptırdığı açıkladı.

BOŞANACAĞIM

Ayrıca kayıp olan kızın annesi Havva Apkınar’ı ararken kocası ise “ben karımı aramıyorum zaten boşanacağım” açıklamasında bulundu.

Programda Havva Akpınar’ın annesi kızının evliliğine rızasının olmadığını ve damadından da şikayetleri olduğunu dile getirdi.

Program önümüzdeki günlerde yeni sürpriz gelişmelerle devam edecek

Büyük Sivas Haber

The post Sivaslı Anne Kızını Bulabilmek İçin Müge Anlı’ya Konuk Odu  appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Aşkcennetim.Com Sohbet
#Sohbet Girişi TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın