Sivas’ta Hafta sonu kısıtlamaları kalkıyor mu? Yasaklar kalkacak mı?

27.01.2021

19 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sivas’ta Hafta sonu kısıtlamaları kalkıyor mu? Yasaklar kalkacak mı?

Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan kısıtlamaların kaldırılmasına ilişkin, “Kabine toplantısından sonra varsa öyle bir şey açıklarız.” ifadesinde bulundu.

Sivas’ta Hafta sonu kısıtlamaları kalkıyor mu? Yasaklar kalkacak mı?

Erdoğan yaptığı açıklamada “Kısıtlamalarla ilgili olarak bilim kurulu üyelerinden gelen son açıklamalarda kademeli olarak bazı esnetmelerin, vaka sayılarına bakılarak yapılabileceği belirtiliyordu.

Hafta sonu yasağının bir güne düşmesi, saat 21:00’de başlayan hafta içi sokak kısıtlamasının saatinin ileriye çekilmesi, kafe/restoran gibi işletmelerin HES kodu ile yerinde hizmet verebilmeleri gibi gündemler kulislerde konuşulanlar arasında.” dedi.

Sokağa çıkma yasağı ne zaman?

Arkan korona vakaları sonrası 4 Aralık 2020 Cuma gününden itibaren Cuma günü saat 21.00’de başlayıp 07.12.2020 Pazartesi günü saat 05.00’de bitecek şekilde tüm vatandaşlarımız için sokağa çıkma kısıtlaması getirilmişti.

Türkiye genelinde hafta sonları; Cuma günleri saat 21.00’de başlayacak, Cumartesi ve Pazar günlerinin tamamını kapsayacak ve Pazartesi günleri saat 05.00’de tamamlanacak şekilde sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor.

Büyük Sivas Haber

The post Sivas’ta Hafta sonu kısıtlamaları kalkıyor mu? Yasaklar kalkacak mı? appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Askcennetim.Com Sohbet Sayfası Açıldı #Sohbet Girişi TIKLA

Askcennetim.Com Fırsatlar Köşesine Bakmayı Unutmayın.! FIRSATLAR İÇİN TIKLA

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın