Sivas’tan bir Soylu geçti! Vali Ayhan yine farkını gösterdi

19.09.2021

25 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sivas’tan bir Soylu geçti! Vali Ayhan yine farkını gösterdi

Bir dizi toplantı, ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sabah saatlerinde Nuri Demirağ Havalimanı’nda Vali Salih Ayhan, Milletvekili İsmet Yılmaz, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve il protokolü tarafından karşılandı.

Sivas’tan bir Soylu geçti! Vali Ayhan yine farkını gösterdi

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, il programları kapsamında ilk olarak Sivas İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nde ‘Sivas Güvenlik Toplantısı’na katıldı.

GAZİLERLE BİR ARAYA GELDİ

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programda, gaziler ve şehit aileleri ile bir araya geldi.

Programda masaları dolaşarak, tek tek gaziler ve şehit yakınları ile sohbet eden Bakan Soylu, talepleri de dinledi.

TRAFİK EĞİTİM PARKINI İNCELEDİ

Daha sonra Soylu Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve ilimizde de yapımı tamamlanan Trafik Eğitim Parkı’nda incelemelerde bulunarak Vali Salih Ayhan’dan bilgi aldı.

Merkez Eğri Köprü Mahallesi’ndeki Trafik Eğitim Parkında konuşan Bakan Soylu, çocukların trafikte kurallar kadar saygı ve hoşgörüyü de öğreneceğini vurgulayarak çocuklarla da yakından ilgilenip bol bol sohbet etti.

İl Özel İdaresi marifetiyle yapımı tamamlanan Trafik Eğitim Parkı, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde faaliyet gösterecek.

SİVASLILAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Soylu, Sivas Valiliği ziyareti esnasında tarihi Valilik Binası önünde Sivas halkının yoğun ilgisiyle karşılandı. Valiliği ziyaret eden Bakan Soylu, vatandaşların bina içerisine taşan teveccühüne, valilik balkonundan selam vererek karşılık verdi.

Bakan Sayın Süleyman Soylu, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı.

Son olarak Bakan Soylu Sivas Belediye Başkanlığını, Hamidiye Kültür Bahçesini ve Kangal Köpeği Üretim, Eğitim ve Koruma merkezini ziyaret ettikten sonra Sivas’tan ayrıldı.

Gün boyu devam eden programlardan ise akılda kalan Vali Salih Ayhan’ın gelişinden dönüşüne bir Bakan için nasıl program organize edilir ve Bakan nasıl karşılanır bunu uygulamalı olarak göstermesi kaldı…

Büyük Sivas Haber

The post Sivas’tan bir Soylu geçti! Vali Ayhan yine farkını gösterdi appeared first on Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

×

Merhaba

Mail Yaz Cevap Verelim bilgi@askcennetim.com

× Bize Yazın