Read Time57Seconds

Sohbet Metro ve Sohbet Metro Konulu Makalemizde Türkiye Geneli Metro Sohbet Konusu Ele Alınmıştır.

SohbetMetro
Sohbet Siteleri Arasında Eski Yıllardan Buyana Chat Hizmeti Veren Bu Sunucuya baktığımızda kapanmış görünmektedir. Eskiden Bizde Bulunan bu domain çok rehabet gören bir site ismiydi. Son zamanlarda iRC Sunucularının fazlalaşmasıyla bırakmış olduğumuz ve bunun yanında rakip olarak tabi siteler vardı o zamanlar çok fazla ilgilenilmemişti şuan bakıldığında gerçekten çet sunucuları aşırı derecede bulunmaktadır.Bizlerde Eski Sunucularımızı Bu Sayede Anarak irc sohbet sitelerinin önemi ve bitmeyecek olduğunu görmüş oluyor ve göstermiş oluyoruz.

SohbetMetro Mobil Sohbet
Sohbet Siteleri İçerisinde Mobil Sohbet Ederek Kişilerin Cep Telefonlarından Daha rahat sohbet etmesini Aynı Zamanda Arkaplanda Müzik dinleyebilmesini Sağlamak ve Kullanışı Kolay Olması daha Çok Tercih edilenlerin arasına girmiştir. Sohbetmetro Mobil Sunucularda Hemen Sizde Ücretsiz Katılabilirsiniz

Eski SohbetMetro
Eski SohbetMetro Sitesi Girişleri Buradan Yapabilir. Eski Tadını Şuan vermesede Yeni Kullanıcılarla Arkadaşlıklar Kurabilirsiniz.Eskiden Bugüne ne varsa Sizlerle Paylaşmaya devam edeceğiz.


askcennetim

Askcennetim.Com Destek Ekibi

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla